Slide background
Slide background

Oferta Edukacyjna

2024/2025

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background tlo

Aktualności

29kwi2024
więcej
Spotkanie otwarte „Urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe oraz work-life balance - nowe zmiany w Kodeksie Pracy"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte on-line, które odbędzie się 09 maja br. o godz. 16:30 na platformie MS Teams WSG. Podczas spotkania przedstawiony zostanie temat „Urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe oraz work-life balance - nowe zmiany w Kodeksie Pracy", który przedstawi Pan Andrzej Bugalski - pełniący obowiązki Okręgowego Inspektora Pracy w Bydgoszczy, Członek Komisji Prawnej przy Głównym Inspektorze Pracy w Warszawie, Radca prawny. Wieloletni Wykładowca Akademicki prowadzący zajęcia z zakresu prawa pracy oraz dziedzin pokrewnych. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa. 

Partnerem spotkania jest Kujawsko-Pomorskie Koło Regionalne IIA Polska oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy. 

Potwierdzenie udziału w spotkaniu proszę przekazywać na adres inowroclaw@byd.pl w terminie do 07 maja. Zwrotnie zostanie przesłany link do spotkania.

25mar2024
więcej
Godziny pracy biura

Szanowni Państwo,
informujemy, że w okesie od 29 marca do 1 kwietnia włącznie Kolegium Nauk Społecznych będzie nieczynne. 

29lut2024
więcej
Spotkanie Konwentu

Dziś odbyło się spotkanie Konwentu Kolegium Nauk Społecznych!
To wydarzenie było symbolicznym aktem formalizującym naszą wzajemną współpracę oraz otworzyło drzwi do wielu fascynujących możliwości. 

Konwent KNS to nie tylko organ doradczy, ale również platforma, która promuje współpracę między nauką, biznesem i administracją publiczną. Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli wspólnie kształtować przyszłość naszej społeczności akademickiej oraz wpływać na rozwój naszych studentów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wkład w rozwój naszej uczelni oraz za inspirujące dyskusje. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wiele owocnych rezultatów! 

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Kolegium Nauk Społecznych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Ul. Świętokrzyska 6
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki