Rekomendacje

Rekomendacje

DLACZEGO ZARZĄDZANIE?


Nasi absolwenci


Mgr Natalia Majewska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy – Filii w Inowrocławiu.

Cieszę się, że ukończyłam studia na kierunku zarządzanie właśnie na tej Uczelni. Podejście praktyczne, które oferuje Filia w Inowrocławiu sprostała moim oczekiwaniom.

13 lat temu podejmując decyzję o nauce nie byłam świadoma, że zdobyta wiedza ukierunkuje moją przyszłość i zwiąże z Uczelnią także w sferze pracy zawodowej. Obecnie jestem koordynatorem Filii w Inowrocławiu i z dumą promuję kierunek zarządzanie, gdyż na swoim przykładzie wiem, że uzyskany dyplom nie jest tylko dokumentem, ale uzyskana w ciągu 3 lat wiedza stanowi podstawę do rozwoju zawodowego.


Nasi wykładowcy


Prof. dr hab. Killion Munyama

Zastanawiasz się nad podjęciem właściwej decyzji dot. rozpoczęcia procesu kształcenia? Studia licencjackie na kierunku zarządzanie, to odpowiedni wybór, który pozwoli uzyskać Ci odpowiednie wykształcenie oraz różne kompetencje m.in. menagerskie, dostosowanie do obecnie panujących trendów i zapotrzebowania na rynku pracy.

3-letnie studia to nie tylko okres zdobywania wiedzy, to również współpraca z uczelnią, a tym samym możliwość przekazywania wiedzy studentom w taki sposób aby dała im ogromną satysfakcję.

 


Współpraca z przedsiębiorstwami


Marek Margielewski

Jeżeli uważasz się za przenikliwego obserwatora otaczającej cię rzeczywistości, jesteś osobą kreatywną i każdy swój pomysł najchętniej od razu wcielałbyś w życie, to kierunek zarządzanie jest dla ciebie idealny. Zdobędziesz praktyczne umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, rzeczowymi oraz finansowymi a także wszechstronne wykształcenie dające możliwości rozwoju zawodowego.

Firma Plast-Mar rekomenduje kierunek Zarządzanie na WSG w Inowrocławiu.

 


DLACZEGO PEDAGOGIKA?


Nasi absolwenci


Mgr Joanna Wojciechowska

Mam zaszczyt być absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku Pedagogika oraz studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki - oddział w Inowrocławiu.

Uczelnia spełnia standardy nie tylko krajowe, ale również europejskie. Fachowa kadra wykładowców profesjonalnie przygotowuje studentów do wybranego zawodu nie tylko przekazując w ciekawy sposób wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. Niepowtarzalną atmosferę uczelni, pełną życzliwości i wzajemnej pomocy tworzą pracownicy administracji, wykładowcy oraz sami studenci.

Wyższa Szkoła Gospodarki docenia studentów wyróżniających się w nauce oraz w innych dziedzinach oferując stypendia i nagrody, tym samym otwierając swoje podwoje dla ludzi zdolnych, których potrafi docenić.

Oferta uczelni jest nie tylko bardzo ciekawa, ale i daje możliwość spełnienia się zawodowo w bardzo profesjonalny sposób. Polecam swoją uczelnię, która otwiera drzwi do kariery nie tylko w kraju, ale i zagranicą.


Nasi wykładowcy


Doc. Przemysław Ziółkowski - Dziekan ds. społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki

Z pełnym przekonaniem rekomenduję studia na kierunku pedagogika, prowadzone w Inowrocławiu przez Wyższą Szkołę Gospodarki. Szczególną wartością prowadzonych studiów jest ich sprofilowanie i dostosowanie do aktualnych potrzeb pracodawców. Uczelnia stale monitoruje rynek usług społecznych i edukacyjnych i ustawicznie dostosuje oferowane obszary oraz programy studiów do zmieniającej się rzeczywistości.

Zajęcia dydaktyczne realizowane w toku studiów na kierunku pedagogika przyjmują często charakter innowacyjnych projektów badawczych, doświadczeń i eksperymentów, dzięki czemu umożliwiają uczenie się poprzez praktykę i aktywne działanie. Warto także dodać, że do realizacji zajęć wykorzystywane są nowatorskie rozwiązania typu aplikacja TEAMS czy platforma edukacyjna ONTE. Same zajęcia zaś, prowadzone są przez doświadczoną kadrę dydaktyczną, w której skład wchodzą m.in. profesorowie czy doktorzy z bogatym dorobkiem naukowym i badawczym, ale również duży zespół specjalistów, metodyków i edukatorów a przede wszystkim praktyków. Do grona tejże kadry zaliczani są eksperci Ministerstwa Edukacji Narodowej, dyrektorzy placówek oświatowo-wychowawczych, ale również uznani i cenieni w Polsce i za granią autorzy licznych publikacji naukowych.

Właśnie z myślą o swoich studentach, już w 2021 roku w Inowrocławiu Uczelnia otworzy własny żłobek oraz przedszkole integracyjne w których to studenci pedagogiki będą mogli realizować zajęcia praktyczne oraz zdobywać pierwsze szlify zawodowego fachu.

Serdecznie zapraszam do studiowania pedagogiki w Inowrocławiu. Do zobaczenia na zajęciach!


Współpraca z przedsiębiorstwami


Paulina Łyk-Budna

Od przyszłych pedagogów oczekuje się empatii, indywidualnego podejścia do każdego ucznia, nieustannego pogłębiania wiedzy i szkolenia się. To pedagodzy mają w dużym stopniu wpływ na to, kim staną się w przyszłości ich uczniowie, a ci kolejno na to jaki będzie nasz świat.

Rekomendujemy kierunek Pedagogika na WSG w Inowrocławiu, ponieważ od lat współpracujemy z Wyższą Szkołą Gospodarki i jesteśmy przekonani, że studenci, a później absolwenci tej uczelni spełniają wymagania dzisiejszej rzeczywistości.

 


Aktualności

KONTAKT

Kolegium Nauk Społecznych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Ul. Świętokrzyska 6
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki